Potrebuješ pomôcť? Napíš nám email na ahoj@zivotnaplno.sk

Ako Zlepšiť Svoju Produktivitu 
o 397% za menej ako 30 dní!

Ako Zlepšiť Svoju Produktivitu o 397% za menej ako 30 dní!

Nová tajná metóda odhaľuje ako najlepší podnikatelia, manažéri a riaditelia 
zdvojnásobili svoju produktivitu, zatiaľ čo pracovný deň skrátili o polovicu

Nová tajná metóda odhaľuje ako najlepší podnikatelia, manažéri a riaditelia zdvojnásobili svoju produktivitu, zatiaľ čo pracovný deň skrátili o polovicu

Od: Lukáš Sabo
Bratislava, SK
 
Milý čitateľ,

Ak chceš zvýšiť svoju produktivitu a skončiť s prokrastináciou…

Prestať odkladať dôležité veci na neskôr a začať byť organizovaný v nekonečnej kope papierov a povinností...

Toto bude najdôležitejší článok, ktorý si prečítaš tento rok…

V roku 2018 sa totiž stala jedna zvláštna vec, ktorá mi od základov zmenila život.

Objavil som metódu, vďaka ktorej sa moja produktivita dvojnásobne zvýšila, zatiaľ čo som pracoval o polovicu menej.

Túto metódu používajú vojaci v Iraku a vrcholoví športovci, ktorí musia podávať 100% výkon každý jeden deň, lebo v opačnom prípade by ich to mohlo stáť život alebo kariéru. 

Napriek tomu, ako je táto metóda neskutočne efektívna je veľmi ľahká na implementáciu a prvé výsledky uvidíš od úplne prvého dňa, čo ju začneš používať.

Moja najnovšia kniha Tajomstvo Produktivity odhaľuje každý krok tohto procesu.

V knižke ti prezradím, ako dosahovať lepšie výsledky v práci bez výrazne tvrdšej práce a stresu. Ukážem ti, ako prestať odkladať dôležité povinnosti na neskôr a zároveň, ako sa k nim dokopať a plniť ich s úsmevom na tvári. 

Okrem iného v knihe objavíš, ako si udržať energiu počas celého dňa a splniť tak všetky termíny v rekordnom čase (áno aj bez pitia litrov kávy).

A taktiež sa naučíš, ako si naplánovať svoj deň, určiť si priority a ako sa stať 
produktívny a zároveň zostať človekom a nebyť robot.

Kniha obsahuje aj sebahodnotenia, rôzne cvičenia, príklady na stiahnutie a taktiež aj detailný postup, ako aplikovať určité veci v živote efektívne a takmer okamžite. 

Nesústredím sa na prekomplikované postupy a návody. 

Namiesto toho sa zameriavam na základné účinné princípy, na ktoré ľudia často zabúdajú alebo ich ignorujú. Práve tieto princípy sú základom maximálnej pracovnej efektivity. 

Žiadne zbytočné aplikácie, diáre a zložité kalendáre.

Ja a môj tím sme osobne otestovali túto metódu, ktorú sa chystáš objaviť na stovkách Slovákov a Čechov.

Tieto informácie sa nedozvieš nikde inde na internete. 

Nájdeš ich iba v knihe Tajomstvo Produktivity.

Získaj Knihu Tajomstvo Produktivity 
+ Všetky 4 Bonusy

Dostaneš digitálnu kópiu knihy Tajomstvo Produktivity, súbor pre tvoju elektronickú čítačku alebo tablet a všetky zahrnuté bonusy.
Získaj knihu Tajomstvo Produktvity a všetky bonusy v predpredaji za zvýhodnenu predpredajovú cenu 4,99€ 19,99€

Tu je krátky prehľad toho, čo objavíš, keď získaš digitálnu kópiu knihy Tajomstvo Produktivity…

 • Ako Pracujeme 2-krát Efektívnejšie a Súčasne o Polovicu Menej už po prvých
  30 dňoch alebo skôr.
 • Ukážeme Ti Reálne Príklady, ako používame túto špeciálnu metódu v osobnom živote, u našich klientov a tak isto sa dozvieš, u koho si myslíme, že môže priniesť najlepšie výsledky. 
 • Detailný Krok za Krokom Postup, ktorý nám umožňuje premeniť aj najväčšieho prokrastinátora na produktívneho človeka, ktorý dosahuje mimoriadne úspechy a zároveň ostáva sám sebou. 
 • Okamžitá Transformácia - Veľa našich klientov, ktorí boli neorganizovaní a nevedeli, kde im hlava stojí, teraz radí vlastným zamestnancom a kolegom, ako sa aj oni môžu stať produktívni a plniť povinnosti bez stresu a s úsmevom na tvári. 
 • Efektívnejšia Ako Ostatné Stratégie - Používanie tejto metódy na maximálne zlepšenie produktivity, organizácie a time-managementu je najúčinnejšia stratégia akú som kedy vyskúšal alebo testoval.
 • Dôvod Prečo Dosahujeme Lepšie Výsledky Ako Ostatní a detailný pohľad do zákulisia celej stratégie, ktorá je zodpovedná za všetky tieto skutočnosti. 
 • Lepšie Sústredenie a Produktivita za Menej Ako 30 Dní - Získaj proces, vďaka ktorému je všetko toto možné a zabudni na zbytočné aplikácie, diáre a zložité kalendáre (žiadne podobné vecičky už nikdy nebudeš potrebovať).
 • ​Jednoduchá Implementácia - Ako ľahko a odhodlane môžem túto metódu aplikovať v praxi pre seba a svojich klientov bez toho, aby som sa musel obávať, že po prvých siedmich dňoch zlyhám a vrátim sa do pôvodných koľají. 
 • Všetko Počas Toho, Ako Si Užívam Voľný Čas s Rodinou a Priateľmi a nemusím sa stresovať, že mi horí dôležitý termín alebo sa mi hromadí množstvo úloh na stole (často sa stretávam s tým, že už po prvých dňoch od implementácie metódy si moji klienti prestávajú brať prácu domov, a užívajú si zvyšok večera a celý víkend bez práce).
 • 100+ Rokov Staré Tajomstvo Produktivity Odhalené: Objav tento tajný postup,
  ktorý ti umožní splniť mesačné ciele iba za jeden týždeň.
 • ​Konkurencia sa Bojí Vyjadriť: Pri zostavovaní metódy sme sa pozerali na nefunkčné techniky, ktoré sú prezentované v Čechách a na Slovensku a na základe tisícok dát sme vytvorili stratégiu, ktorá v Európe nemá konkurenciu.
 • “Mainstream” vs “Čo Naozaj Funguje” - Presvedč sa na vlastné oči a vyskúšaj, čo naozaj znamená žiť efektívne (toto sa v klasických kurzoch a seminároch nikdy nedozvieš).
 • ​Ako Garantujeme Tvoj Úspech? Vnútri knihy ťa čaká množstvo hodnotných informácií a poznatkov, ale taktiež budeš mať možnosť vyplniť kvízy na sebahodnotenie a rovnako objavíš detailné plány, ako aplikovať dôležité vedomosti v praxi krok za krokom. 
 • Zisti Prečo Obyčajné Knihy Prehrávajú na Plnej Čiare a ako sme s mojim tímom využili nové techniky na to, aby sa Tajomstvo Produktivity stalo tvojou príručkou a pomocníkom na každý deň. 
 • Toto Zaujímavé Vysvetlenie Ťa Prekvapí, keďže prídeš na hlavný spôsob, ako aplikovať znalosti z knihy do každej domácnosti, firmy alebo organizácie. 
 • Tento Príbeh Ti Ukáže Hlavný Dôvod Vzniku Tejto Metódy a čo nás inšpirovalo ignorovať zabehnuté princípy a robiť veci inak ako všetci ostatní.
 • Ako Jeden “Omyl” Zmenil Svet - Príčina, vďaka ktorej ľudia prokrastinuju a nie sú produktívni je naozaj sviňa, ale našťastie je tu jedno vysvetlenie.
 • 3 Chyby, Ktoré Sú Jadrom Problému - Po objavení rôznych nápadov na zlepšenie produktivity som zostal veľmi prekvapený, koľko vecí z preberaných tipov už aplikujem, no nesprávne na to, aby boli aj efektívne (riešenie je naozaj jednoduché).
 • Prestaň Žiť Ako Robot - Tajomstvo Produktivity je odporca internetových robotických postupov a komplikovaných diagramov (produktivita by nás mala tešiť a nie zväzovať ruky a robiť z ľudí roboty).
 • 6 Mentálnych Modelov - Keď som niečo chcel vo svojom živote zmeniť, ale nevedel som ako, tieto mentálne modely mi dali dávku odhodlania posunúť sa od poznatkov k praxi. 
 • Dosahuj Každodenný Progres - Táto technika, ktorá pochádza z Japonska je jediný možný spôsob, ako robiť viditeľný progres v práci a celkovo v živote každý jeden deň (zabudni na to, že sa pozrieš o 3 mesiace späť (alebo dlhšie) a uvedomíš si, že si v skutočnosti neurobil/a žiadny hodnotný pokrok).
 • Zamávaj Novej Kapitole - Aj keď je niekedy ťažké nabrať motiváciu a užívať si plnenie povinností, v knihe objavíš, ako končiť každý deň s hrdosťou a úspechom. 
 • Odpoveď Nájdeš v Pokri - Zisti ako "poker" pomáha podnikateľom, manažérom a riaditeľom zlepšiť pracovné výsledky a stihnúť splniť povinnosti (odpoveď je iná aká si myslíš).
 • ​Postav Jej Šibenicu - Táto malá sviňa ti ničí život a bráni ti dokopať sa k práci a začať makať (ak máš problém pustiť sa do nejakej činnosti a stále ju odkladáš, toto ti zmení život).
 • Začni Hovoriť “NIE” - Jeden z hlavných dôvodov prečo ľudia nemajú čas a nesplnia deadline je, že na všetky požiadavky od kolegov, nadriadených a zákazníkov hovoria “ÁNO”. V tejto kapitole ti ukážem ako hovoriť “NIE” a prestať tak riešiť zbytočnosti, ktoré míňajú tvoj čas.
 • ​Láska na Prvý Pohľad - Predstav si aké by to bolo, keby človek miloval svoju prácu a robil to, čo ho baví. Odpoveď, ako si z práce, ktorú nemusíš urobiť koníček nájdeš
  iba tu.
 • Vojaci v Tom Majú Jasno - Ak máš stále nutkanie odmeňovať sa skôr, ako nejaký cieľ splníš alebo si hľadáš dôvod robiť čosi iné, ich tajomstvo ťa určite bude zaujímať. 
 • Z 0 na 100 Rýchlejšie Ako Ferrari - Na konci tejto kapitoly nájdeš rýchle sebahodnotenie, ktoré ti pomôže zistiť, ktoré mentálne modely zvládaš excelentne a v ktorých máš naopak menšie medzery (toto sa ti bude páčiť).
 • ​Objavíš Detailný Plán, ktorý môžeš použiť v praxi a odomknúť tak nové možnosti a zákutia efektivity, ktoré sa ti doteraz skrývali. 
 • Dlhoročné Skúsenosti na Zlatom Tanieri - Podelím sa s tebou o moje obľúbené knihy, ktoré ma inšpirovali zaoberať sa touto špeciálnou metódou a ktoré ti môžu ukázať iné perspektívy. 
 • Prestaň sa Pýtať “AKO” - Chceš vidieť čo odlišuje Top 1% produktívnych ľudí od bežnej populácie? Pomôcka: Nepracujú dlhšie a nie sú to superhrdinovia. Poznajú však jedno tajomstvo, ktoré im pomáha podávať nadľudské výkony.  
 • Väčšina Ľudí sa Zbytočne Stresuje a Naháňa pri tom v skutočnosti ani nevedia prečo (v tejto kapitole sa pozrieme detailne na tvoje ciele a pomôžem ti upratať nejasnosti, ktoré ťa ničia z vnútra a spôsobujú stres).
 • Prečo je “Prečo” Dôležité? Keď objavíš túto skutočnosť už nikdy sa nepozrieš na svet rovnakými očami, pretože od tohto momentu tvoja efektivita zaradí vyššiu rýchlosť (iba táto jedna vec stáčí na to aby sa tvoja produktivita zlepšila o 80%).
 • Čo Robiť Aby Boli Ostatní Produktívni - Neviem ako ty, ale od svojho tímu vyžadujem, aby boli maximálne sústredení a pracovali na 110%. V tejto kapitole sa dozvieš, ako zlepšiť výkonnosť a efektivitu tvojho tímu alebo kolegu (taktiež to môžeš aplikovať
  aj v domácnosti). 
 • Zisti Hlavný Dôvod Prečo Väčšina Ľudí Nesplní Svoje Ciele a ako sa tomu vyvarovať. V minulosti som robil presne rovnakú chybu. 
 • Tento Systém je Zodpovedný za Úspech - Odkedy sa moji klienti začali riadiť týmto systémom, majú vo všetkom poriadok, všetko majú na jednom mieste a nemusia sa stresovať horiacimi termínmi alebo zábudlivosťou.
 • Vidím To až Sem - Tri roky dozadu som mal v živote a práci neskutočný neporiadok a nevedel som, čo mám začať robiť ako prvé. Našťastie jeden jednoduchý zvyk, ktorý vieš aplikovať za 5 minút mi pomohol dať tomu koniec.
 • Tvoj Perfektný Deň - Nasleduj týchto 5 krokov, ktoré sú nevyhnutné k tomu, aby každý z nás mal moc zmeniť svoj život podľa vlastných predstáv.
 • Jeden z Mojich Klientov Povedal: “Keď som si predstavil lepšiu verziu samého seba a robil všetko preto, aby som sa tou verziou stal, všetky moje zlé návyky, starosti a problémy, ktoré som musel riešiť zázračne zmizli.” Táto kapitola prezrádza postup, ako sa mu to podarilo.
 • Farma na Sny - Aj keď je niekedy ťažké predstaviť si, čo všetko je možné v živote dosiahnuť, v tomto jednoduchom cvičení môžeš dať voľnú ruku svojej fantázii a nechať tvoje sny rozprávať za teba. 
 • Sprav To Rýchlo a Správne - Predstav si, že nemusíš tráviť hodiny rozmýšľaním nad nejakým dôležitým rozhodnutím alebo problémom, keďže všetko vyriešiš v priebehu 60 sekúnd. Áno aj to, ako robiť rýchle a správne rozhodnutia nájdeš v knihe Tajomstvo Produktivity.
 • Zmeň Realitu Okamžite - Ak máš tendenciu o sebe pochybovať a pomaly strácaš dôveru vo svoju schopnosť skutočne dokončiť veci, mám pre teba jedno zvláštne prekvapenie, ktoré tieto problémy ľahko vyrieši.
 • Miliardári Ako Elon Musk To Robia Každý Deň - Tento ranný rituál ťa okamžite namotivuje plniť povinnosti a dodá ti dávku odhodlania pustiť sa priamo do tej najdôležitejšej úlohy.
 • Stačí Iba Jeden Krok - Vyplň sebahodnotenie na konci tejto kapitoly a objav jedinečný spôsob, ktorý ti pomôže skončiť s prokrastináciou a zvýši tvoju produktivitu.
 • Všetko za Takú Krátku Dobu? Pozri sa bližšie na tento prémiový plán a aplikuj všetky dôležité poznatky z kapitoly do tvojho života v priebehu 30 dní.
 • Prestaň s Multitaskingom: Všade je to prezentované ako dobrý skill, ale v skutočnosti to iba zabíja tvoju produktivitu a spomaľuje progres. V tejto kapitole si ukážeme, ako sa tomuto fenoménu vyvarovať.  
 • Prečo “1” > “2” - Veľakrát sa stane, že niekoľko dôležitých a urgentných požiadaviek od klientov príde naraz v jednu chvíľu. Pritom sa dá reálne stihnúť iba jeden a ďalšie musia byť presunuté na neskôr. Ak chceš vedieť, ako určiť tú správnu jednu vec, na ktorú sa sústrediť táto technika ťa určite bude zaujímať. 
 • Stačia Iba 4% - Jeden z najväčších problémov, s ktorým sa podnikatelia, manažéri a riaditelia stretávajú pri plánovaní času predstavuje stanovenie priorít. Pracujú na nepodstatných veciach, na ktorých iba strácajú čas, energiu a ako dôsledok aj chuť k akejkoľvek ďalšej činnosti. Avšak jedno pravidlo tento problém rieši na jednotku. 
 • Vyťažiť Čas na Maximum - Vďaka tomuto pravidlu viem presne, čo urobiť ako prvé a čo naopak ignorovať. Tým pádom môžem pracovať kratšiu dobu, keďže za rovnaký čas stihnem spraviť mnohonásobne viac práce. 
 • Tvoje Hodiny Tikajú - Aj keď to možno znie klišé, čas je to najdôležitejšie aktívum, ktoré v živote máme, ale vo väčšine prípadov si neuvedomujeme jeho vzácnosť a hodnotu (v knihe sa dozvieš, ako si ho strážiť a zbytočne nemíňať).
 • Nestíhači POZOR! Ak máš tendenciu naložiť si na tanier veľa povinností, ktoré potom nestihneš spraviť a trápi ťa nesústredenosť a roztržitosť, nemusíš sa báť, že potrebuješ odbornú pomoc. Riešenie je celkom jednoduché a pomôže aj tomu najväčšiemu chronickému nestíhačovi.
 • Kontroverzný Vzorec - Akonáhle som si vypočítal cenu môjho vlastného času, ostal som šokovaný koľko peňazí zbytočne strácam každý deň. Tento krátky vzorec ti pomôže zistiť akú hodnotu má tvoj čas a následne zjednodušiť každodenné úlohy.
 • Nekomplikuj... Eliminuj - V jednoduchosti je krása, avšak keď príde na lámanie chleba, poväčšine všetko komplikujeme a neskôr sa sťažujeme, že máme málo času. V tejto časti ti ukážem, ako eliminovať nepodstatné a rušivé elementy a zlepšiť tak sústredenosť a aktivitu. 
 • Ani by Som už Nevedel Zrátať Koľkokrát Mi Ľudia Povedali že: “Mať tak toľko času koľko ty, tiež by som stihol spraviť tak veľa vecí a robiť to, čo ma baví.” Väčšinou sa iba pousmejem, lebo viem, že každý máme rovnako 365 dní v roku na to, aby sme zo života vytiahli maximum a je len na nás, ako si čas manažujeme.
 • Supermarket na Čas - Hovorí sa, že čas si človek nikdy nekúpi, avšak pravda je úplne niekde inde. V tejto kapitole ti ukážem, ako si ľahko dokážeš kúpiť čas a mať tak viac priestoru stráviť chvíle s rodinou alebo zlepšovať svoje zručnosti.
 • Multitasking Inak - Aj keď osobne multitaskingu neverím a považujem ho za zabijaka produktivity, sú situácie kedy ho vieme využiť efektívne. Avšak veľmi málo ľudí to dokáže robiť správne a poväčšine si len nevedomky sťažujú prácu. Tento nový spôsob ťa naučí, ako používať multitasking efektívne, vďaka čomu ušetríš hodiny času.
 • Miliardári Ako Elon Musk To Robia Každý Deň - Tento ranný rituál ťa okamžite namotivuje plniť povinnosti a dodá ti dávku odhodlania pustiť sa priamo do tej najdôležitejšej úlohy.
 • Si Naozaj Manažér? Pripravil som si pre teba zaujímavé sebahodnotenie na konci tejto kapitoly, kde zistíš, ako efektívne manažuješ svoj čas a ako túto zručnosť môžeš mnohonásobne zlepšiť. 
 • Daj Tomu Stopku - Návrat do starých koľají je prirodzený, pretože vychodená cesta (aj keď nie správnym smerom) je pohodlná. Na zmenu životného scenára je potrebné vykonať oveľa viac úsilia a to si ukážeme v tejto kapitole. 
 • Buduj Nové Návyky Jednoducho - Tento efektívny návod mi pomohol vybudovať nové návyky bez toho, aby som pociťoval stres a nátlak, že musím niečo spraviť (dokonca sa ich vytváranie stalo mojou zábavou). 
 • Prečo Je Plánovanie Dôležité? Kedysi sa mi veľa termínov, povinností a kreatívnych nápadov váľalo na papierikoch, v diári či v rôznych zápisníkoch. Nevedel som si dať rady a moje plánovanie vyzeralo hrozne. Našťastie jeden efektívny systém, o ktorý sa chcem s tebou podeliť všetko zmenil.
 • Je To Síce Triviálna Vec, ale práve plánovanie odlišuje produktívnych ľudí od neproduktívnych. Na internete nájdeš veľa systémov a techník, ktoré ti s týmto vedia pomôcť, ale zo skúsenosti viem, že vydržia tak maximálne týždeň. Preto som vymyslel úplne nový efektívny prístup k plánovaniu, ktorí keď začneš používať zmení tvoj denný režim na nepoznanie (tvoja efektivita vystrelí na mesiac, a to nesrandujem).
 • Keď Tvoj Plán Zlyhá Vyskúšaj Toto - Ak máš sklon na seba nakladať obrovské nároky a nevieš sa držať vytvoreného plánu, pretože po pár dňoch sa vrátiš do pôvodných koľají, všetkému tomuto môžeš povedať zbohom, keď si prečítaš túto kapitolu. 
 • Prečo Ťa Ostatní Otravujú? “Niekedy sa stane, že moje okolie jednoducho nechápe, že niektorí ľudia môžu mať aj plány a keď si niečo naplánujem, tak práve vtedy so mnou niečo iné potrebujú a nedokážu mi to povedať aspoň deň vopred, aby som sa na to mohol pripraviť.” Dokonca aj tento problém sa dá ľahko vyriešiť a presný krok za krokom postup nájdeš v knihe Tajomstvo Produktivity.
 • Čo Môžeš Spraviť Zajtra, Odlož na Budúci Rok - Poznáš ten pocit, keď máš všade samé papiere, ktoré je nutné vyriešiť a už dávno mali byť hotové, ale stále to odkladáš? Nehávaš všetko na posledný termín a potom sa to snažíš stihnúť večer pred deadlinom v strese? Ak áno, táto zvláštna pomôcka ťa bude zaujímať.
 • Povinnosti sa Predlžujú Ako Žuvačka - Ak neznášaš, keď už si aj niečo naplánuješ, aj sa k tomu konečne dokopeš a ono to nakoniec trvá oveľa dlhšie, než by malo…
  Určite si nezabundi pozrieť tento zaujímavý trik.
 • Neuveríš Čo Všetko Zvládneš - Kalendáre sú veľakrát komplikované a v skutočnosti nám ani nepomáhajú iba zaberajú cenný čas. Tento kalendár je našťastie úplný opak a dokonca zdarma.
 • Pozri sa na Expertov - Dozvieš sa, ako vyzerá taký produktívny naplánovaný deň a ako vytvorené efektívne rutiny uľahčujú život a rozhodovanie. 
 • Optimalizácia Harmonogramu - Stereotyp a rutiny sa považujú v spoločnosti za zlé, avšak ak chceš dosiahnuť svoje ciele a maximalizovať produktivitu budeš musieť určité tieto rutiny zakomponovať do svojho dňa. Neboj sa. Sú nadizajnované tak, aby boli potešením a nie bolesťou. 
 • Písanie Uvoľňuje Myseľ a Šetrí Čas - Vedenie diára môže byť často náročným procesom a zdá sa byť zbytočné. A máš pravdu. Avšak je tu jeden spôsob písania si "denníka", ktorý ti zaberie maximálne 5 minút každý večer a zbaví ťa zbytočného rozmýšľania nasledujúci deň. Toto je jediný systém, ktorý funguje, šetrí čas a robí ľudí organizovanejšími. 
 • Otestuj Svoje Plánovanie - Chceš zistiť ako si na tom s time-manažmentom a plánovaním, poprípade či sú tu nejaké oblasti, v ktorých sa vieš posunúť vpred? Sebahodnotenie na konci tejto kapitoly ti s tým dokáže pomôcť. 
 • Egypťania Mali Pravdu - Ukážem ti systém, ktorý nazývam „Energetická Pyramída“ a poskytnem ti niekoľko tipov a trikov, ako sa stať vysoko fungujúcou ľudskou bytosťou (aby sa ti podarilo dosiahnuť všetky veci, ktoré máš v úmysle). 
 • Koniec Únavy - Byť efektívny a dosahovať 100% produktivitu počas celého dňa si vyžaduje vynaloženie veľkého množstva energie, ktorú je následne nutné doplniť. Ukážem ti aký vplyv má spánok na tvoje zdravie a ako fungovať počas celého dňa bez náznaku únavy. 
 • Každý Máme Iné Spánkové Navýky - Vďaka tomuto testu zistíš prečo nemôžeš v noci pokojne spať. Odteraz už nikdy nezažiješ bez-spánkové noci a nechuť sa ráno zobudiť.
 • Týchto 10 Tipov mi Pomohlo Rapídne Zlepšiť Kvalitu Môjho Spánku už po prvom dni (ak sa zobúdzaš v strede noci alebo ti tvoj partner nedá spať, nenechaj si to uniknúť).
 • Vyvaruj sa Týchto Chýb - Ľudia často spánok podceňujú a niekedy dokonca úplne vynechávajú, lebo si myslia, že čas, ktorý trávia spánkom dokážu využiť efektívnejšie. Ukážem ti prečo je spánok najproduktívnejšia vec, ktorú môžeš za deň spraviť a aké najčastejšie chyby pri spánku ľudia robia. 
 • Chladnička Kamoška Alebo Nepriateľ? Na prvý pohľad sa to môže zdať ako bizarná vec, ale v skutočnosti jedlo ktoré konzumujeme vplýva na našu výkonnosť a celkový pocit, ktorý pri práci máme. V tejto kapitole zistíš, ktoré jedlá nám produktivitu zvyšujú a ktoré naopak majú negatívny efekt.
 • Zatni Svaly a Makaj - Aj keď je to možno nepríjemné, ale je to práve cvičenie, čo nám pomáha udržať si pozitívnu myseľ a vysokú energiu počas pracovného dňa. Jeho pozitívny a taktiež aj negatívny vplyv si ukážeme na týchto stranách.
 • 5 Minútový Vojak - Toto krátke ranné cvičenie pomáha vojakom získať potrebnú energiu na dôležitú misiu (iba za 5 minút budeš mať pocit, že dokážeš dobyť svet).
 • Nerob z Toho Väzenie - Prostredie a Priestor, v ktorom pracuješ je, ako posteľ… Tráviš tam cca 8 hodín denne, ale neprikladáš tomu miestu veľkú dôležitosť. Podelím sa s tebou o moje overené triky, ktoré ti pomôžu z miesta, kde tráviš hodiny času a vymýšľaš kreatívne nápady, spraviť druhý domov, kde sa budeš cítiť príjemne. 
 • Skládka na Stole - Nenávidím keď sa mi na stole váľa milión papierov, všade je neporiadok a totálny chaos. Neviem sa sústrediť a moja produktivita klesá tak rýchlo ako keď hodíš kameň z 5 metrovej výšky. Ak máš vo zvyku mať na stole zmätok, ukážem ti, ako poriadok vie uľahčiť tvoju prácu. 
 • Skontroluj Svoje Zariadenia - Ak pracuješ na zastaralom telefóne alebo počítači, ktorému trvá hodinu otvoriť nejaký program tak ťa bohužiaľ musím sklamať. Tento časový prestoj, ktorý je zapríčinený pomalým pracovným nástrojom spôsobuje, že všetky úkony, ktoré vykonávaš, trvajú oveľa dlhšie, ako by v skutočnosti mali. Našťastie je tu jedno riešenie ako tomu predísť.  
 • 3 Technické Prvky - Za technológie, ktoré denne používame niekedy zaplatíme tisíce eur, ale napriek tomu nevieme využiť ich plný potenciál. Preto ti ukážem pár šikovných nastavení a trikov, ktoré sa dokážeš ľahko naučiť a ktoré ti pomôžu stať sa “technologicky efektívny”. 
 • Udržať si Množstvo Energie Počas Celého Dňa môže niekomu prísť ako nemožné. Táto technika ničí tento predsudok a naučí ťa, ako v sebe uchovávať veľké množstvo energie po celý deň (ak káva a podobné stimulanty nie sú tvoji kamaráti, máš šťastie, lebo toto je mnohonásobne účinnejšie). 
 • ​Prečo Ti Ničia Energiu? Veľký žrút času sú nepodstatné rozhodnutia, ktoré nám zbytočne sťažujú deň a plytvajú čas. Avšak riešenie je celkom jednoduché a vyžaduje si iba minimum úsilia.
 • Pracuj Rozumne, Nie Veľa - Určite to nebolo jedenkrát, čo som počul, ako mi niekto hovoril, že pracuje 18 hodín denne. Zaujímavé je, že osobne pracujem 6-krát tak menej, ale zároveň splním 2-krát viac cieľov. Tu sa dozvieš, ako môžeš moju metódu skopírovať.
 • Tajné Pravidlo 9:2 - Sústredenie pri práci kedysi pre mňa predstavovalo jednu z najťažších prekážok na ceste k tomu, aby som sa stal “efektívnym človekom”. Ak chceš svoju sústredenosť zvýšiť o viac ako 200% doslova lusknutím prsta, toto pravidlo ťa určite bude zaujímať.
 • Vylož si Nohy na Stôl a Zisti, ako oddych a relax vplýva na tvoju produktivitu a prečo si ho dopriať častejšie a bez výčitiek.
 • ​Produktívny Home Office - Tento trik obsahuje konkrétne návody, ktoré ti pomôžu prácu z domu zvládať rovnako efektívne ako v kancelárii. Ak máš homeofficu plné zuby a príde ti, že pracuješ 24 hodín denne... Máš roztrieskané celé dni a do toho ťa vyrušuje partner alebo deti a nemáš žiaden voľný čas pre seba... Určite sa nezabundi pozrieť na túto kapitolu.
 • ​A oveľa, oveľa viac!
Na ďalšej stránke sa môžeš rozhodnúť pridať účinný "Pracovný Zošit" a špeciálny 
"10 sekundový zabijak zlých návykov" plus niekoľko ďalších vychytávok, ktoré ti ušetria čas a námahu…

...ale ako môžeš vidieť, Tajomstvo Produktivity obsahuje všetko, čo si myslím, že budeš potrebovať na pochopenie a implementáciu tejto metódy (a ešte niečo viac).

Cena knihy Tajomstvo Produktivity je len 4,99€.

Tvoja digitálna kópia knihy Tajomstvo Produktivity bude doručená do tvojej emailovej pošty po predpredaji, takže môžeš okamžite začať objavovať, ako používanie tejto metódy na maximálne zlepšenie produktivity, organizácie a time-managementu je tá najúčinnejšia stratégia akú som kedy vyskúšal alebo testoval.

Tvoj nákup taktiež dnes zahŕňa aj 4 bonusy (o detaily sa podelím o minútku).


Viem, že som ťa asi trošku preťažil informáciami, ale urobil som všetko pre to, aby som knižku Tajomstvo Produktivity zorganizoval tak, aby si mohol/a okamžite získať nové poznatky, ktoré môžeš rýchlo použiť v živote…

..pričom máš plán, podľa ktorého môžeš skončiť s prokrastináciou a zlepšiť svoju produktivitu za menej ako 30 dní!

Aby som sa uistil, že máš naozaj všetko potrebné na to, aby si poznatky z knihy Tajomstvo Produktivity použil/a v praxi, k dnešnej objednávke prikladám aj 4 bonusy uvedené nižšie úplne BEZPLATNE.

Tieto bonusové kurzy a workshopy sú navrhnuté tak, aby dopĺňali to, čo sa naučíš v knihe Tajomstvo Produktivity. Pozri sa...

Získaj svoju kópiu práve teraz len za 4,99€

A všetky tieto bonusy sú ZDARMA...

Bonus #1:
Úspešné Ráno

Darček ZDARMA, ktorý ešte viac posilní tvoju produktivitu...
Prístup k jednému z najhodnotnejších školení, aké sme kedy vytvorili

V knihe Tajomstvo Produktivity zistíš, ako zdvojnásobiť svoju produktivitu a skončiť s prokrastináciou vďaka jednoduchej metóde. Uvidíš, ako táto metóda pomáha tisícom podnikateľom, manažérom a riaditeľom na Slovensku a v Česku. A taktiež ti ukážem presne krok za krokom, ako všetko čo sa naučíš, implementovať do svojho života za menej ako 30 dní. 

Chceš tiež vedieť ako najväčší lídri tohto sveta ako Barack Obama, Elon Musk, The Rock alebo Donald Trump robia každé jedno ráno, aby ich efektivita, sústredenie a produktivita počas celého dňa bola na maxime?

V tomto prémiovom video tréningu ti ukážem, ako Top 1% svetových lídrov je schopných spraviť mnohonásobne viac práce ako iní ľudia.

Pozrieme sa na to, ako vyzerá ich bežné ráno a dokonca aj na niektoré ich návyky a stratégie, ktoré im umožňujú splniť dôležité ciele rýchlejšie a bez zbytočnej námahy.

Naučíš sa tajomstvá toho, ako si vytvoriť vlastné úspešné ráno a ako každý deň vstávať z postele s úsmevom na tvári a množstvom energie.

Získaj tento tréning úplne ZDARMA keď si objednáš 
digitálnu kópiu knihy Tajomstvo Produktivity. 

Bonus #2:
Maximálna Produktivita za 90 Sekúnd

Objav jednu Zvláštnu Techniku, ktorá ťa dostane do maximálnej produktivity za menej ako 90 sekúnd

Naučiť sa pracovať efektívne a neprokrastinovať je beh na dlhú trať. V knihe Tajomstvo Produktivity si ukážeme krok za krokom ako všetko toto dosiahnuť a oveľa viac. Avšak ku kúpe knihy som zahrnul aj jednu skratku, ktorá ti tento proces neskutočne uľahčí.

V tomto bonuse, Maximálna Produktivita za 90 Sekúnd, ktorý dostávaš úplne zdarma, získaš 3 profesionálne video nahrávky, ktoré ti pomôžu sústrediť sa pri náročnej práci a zvýšia tvoju výkonnosť. 
 
Počas týchto video nahrávok sa myseľ začne automaticky sústrediť na prácu, ktorú chceš práve spraviť, a to iba za 90 sekúnd

Toto je koniec nekonečnému odkladaniu povinností!

Vyskúšaj tieto efektívne nahrávky pre maximálnu produktivitu a tvoja myseľ ocení množstvo práce, ktorú si za taký krátky čas dokázal/a spraviť.

Mimoriadne efektívna technika, ktorá ťa dostane do maximálnej produktivity za menej ako 90 Sekúnd… Dnes úplne ZDARMA.

Bonus #3:
Produktívna Komunita

Pridaj sa do našej Produktívnej Skupiny a získaj nové 
postrehy a inšpirácie KAŽDÝ jeden deň

Toto je jeden z najdôležitejších a najhodnotnejších darčekov, ktorý ku kúpe knihy Tajomstvo Produktivity dostaneš. Prečo si to myslím?

Knižka a predošlé bonusy ťa naučia úplne všetko od A po Z, avšak jedna vec tam stále chýba… 

A tým niečím je NIEKTO, kto by sa pozeral na tvoj progres a bol ti k dispozícii ak by nastali nejaké komplikácie alebo ti niečo nebolo jasné.

Preto som sa rozhodol, že ti umožním pridať sa do našej novej Produktívnej Komunity, kde stretneš podobne zmýšľajúcich ľudí a kde si navzájom môžete vymeniť svoje know-how a inšpirácie. 

Môžeš sa pýtať otázky, zdieľať svoje postrehy a rady alebo aj ďalšie tipy, ktoré by mohli pomôcť iným členom. 

Do tejto skupiny taktiež pravidelne prispievam osobne, takže budeš medzi prvými kto sa dozvie najhorúcejšie novinky zo sveta produktivity a osobného rozvoja.

Získaj prístup do Produktívnej Komunity ZDARMA 
pri kúpe knihy Tajomstvo Produktivity.

Slávnostné Vydanie Knihy 01.01.2022

Knižka Tajomstvo Produktivity spoločne s ďalšími bonusmi bude na teba čakať dňa 01.01.2022. Ak sa ju však rozhodneš zakúpiť ešte dnes za zvýhodnenú cenu, dostaneš náš špeciálny darček, ktorý budeme neskôr predávať za plnú sumu úplne zdarma.

V deň vydania knihy 01.01.2022, nižšie uvedený bonus už nebude ZADARMO. Avšak ak sa rozhodneš knihu kúpiť ešte dnes, tento bonus dostaneš BEZ POPLATKU.

Plus ďalšou výhodou tohto predpredaja je, že knižku kúpiš len za 4.99 a nie 19.99, čo je cena, za ktorú ju budeme predávať po 01.01.2022.

Takisto sa môžeš zapojiť do diskusie v našej Produktívnej Komunite a rozhodnúť tak aké informácie bude kniha obsahovať a čo chceš do nej prípadne pridať.

Takže neváhaj a poďme sa spolu pozrieť aký špeciálny darček dostaneš.

Limitovaný Bonus:
Efektívne Zhrnutie Knihy ZDARMA

Pri objednávke knihy Tajomstvo Produktivity dostaneš krátke Zhrnutie Knihy úplne ZDARMA

Knižka Tajomstvo Produktivity je efektívny nástroj, ktorý ti pomôže skoncovať s prokrastináciou, zdvojnásobí tvoju produktivitu, naučí ťa ako si správne manažovať čas a mnoho ďalšieho.

Aj keď viem, že kniha je kvalitne napísaná a obsahuje, veľa cvičení a priestoru na poznámky, môže sa stať, že si jednoducho nezapamätáš všetko čo obsahuje a tým pádom nepoužiješ niektoré cenné rady vo svojom živote.

Aby sme tomuto scenáru predišli, pripravil som si pre teba krátke zhrnutie knihy
(cca 10min), kde sa môžeš rýchlo vrátiť k dôležitým informáciám a pripomenúť si o čom kniha bola.

Takže teraz sa už nemusíš báť, že by ti nejaká dôležitá rada unikla, keďže všetko dôležité budeš mať zhrnuté v krátkom PDF dokumente a videu.

Chcem ti ušetriť čo najviac času ako sa len dá, takže daj zbohom hodinovému listovaniu v knihe len aby sa ti podarilo nájsť nejakú krátku myšlienku alebo informáciu.

Jednoducho si nájdi čo ti uniklo a aplikuj to v praxi za menej ako 10 minút.

Efektívne Zhrnutie Knihy (Video + PDF) je LIMITOVANÝ Bonus, ktorý dostaneš ZDARMA iba počas predpredaja.

Knižka Tajomstvo Produktivity stojí len 4,99€ a získaš vlastnú digitálnu kópiu na stiahnutie a všetky 3 uvedené bonusy + limitovaný bonus bez ďalších poplatkov.

Objednajte si digitálnu kópiu ešte dnes a získaj presnú metódu, ktorú sme použili v našom vlastnom podnikaní a zdvojnásobili tak svoju produktivitu, zatiaľ čo pracovný deň skrátili o polovicu.

Je metóda, ktorú sa naučíš v knihe naozaj to čo hľadáš?

Ak chceš vyskúšať metódu, ktorú osobne používam na dosiahnutie mimoriadnych výsledkov za polovicu alebo i tretinu času oproti ostatným ľuďom…

Dokončiť hlavnú úlohu dňa, obvolať klientov, odpísať na emaily a vybaviť dôležité stretnutie…

Popri tom manažovať zamestnancov alebo kolegov a dohliadať na to, aby všetko šlapalo ako švajčiarske hodinky…

Byť k dispozícii a vedieť si určiť priority…

...a zároveň nebyť vyčerpaný a v strese, nepracovať neskoro do noci, doma pri rodine alebo počas víkendov a nebyť ako taký robot bez duše...

Moja najnovšia kniha Tajomstvo Produktivity ti presne ukáže ako na to.

Výhody používania tejto metódy sú načrtnuté v knihe, ale hlavným jadrom sú tieto skutočnosti:

Produktivita, time management a celkovo efektívna práca sú dnes už takmer nutnosťou ak chceme byť spokojný s progresom práce, vidieť reálne výsledky toho, čo sme stihli za deň spraviť a nerobiť dôležité rozhodnutia v strachu, lebo nám horí dôležitý termín.

Stále trávime menej a menej času s rodinou a priateľmi, keďže väčšinu nášho dňa trávime prácou a plnením povinností.

A po tomto všetkom nám už neostáva takmer žiadny čas na samých seba (nemáme čas na vlastné koníčky, čítanie alebo dovolenky).

Keď sme produktívni a vieme si zorganizovať čas, nielen že máme poriadok v hlave a cítime sa jednoducho skvelo, keďže stihneme toho tak veľa, ale hlavne z toho prosperujú aj ľudia okolo nás (rodina, priatelia, kolegovia a zamestnanci)

Verím, že toto je len niekoľko z mnohých dôvodov, prečo metóda ktorú vysvetľujem v knihe je efektívnejšia a ľahšia na implementáciu ako ktorákoľvek iná metóda, ktorú som vyskúšal alebo testoval.

Ak chceš nahliadnuť za oponu, keď odhalím stratégie, metódy a princípy, ktoré používam na dosiahnutie tohto všetkého…

Klikni na „ÁNO! Chcem Knihu + Bonusy“ nižšie a získaj svoju digitálnu kópiu knihy Tajomstvo Produktivity a dovoľ mi ukázať ti môj jedinečný proces, ktorý zdvojnásobí tvoju produktivitu a skráti čas o polovicu a mnoho ďalších poznatkov, ktoré som sa počas toho naučil.

Získaj Knihu Tajomstvo Produktivity + Všetky 4 Bonusy Iba za 4,99€

Získaj Knihu Tajomstvo Produktivity 
+ Všetky 4 Bonusy Iba za 4,99€

Dostaneš digitálnu kópiu knihy Tajomstvo Produktivity, súbor pre tvoju elektronickú čítačku alebo tablet a všetky zahrnuté bonusy.

Moja Železná 100% Garancia 
Vrátenia Peňazí

Tu je môj jednoduchý prísľub:

Kniha Tajomstvo Produktivity ti ukáže všetko, o čom som ti povedal na tejto stránke a ešte viac.

Vnútri presne zistíš ako najlepší podnikatelia, manažéri a riaditelia zdvojnásobili svoju produktivitu, zatiaľ, čo pracovný deň skrátili o polovicu. A ako to môžeš spraviť aj ty.

Nahliadneš do zákulisia toho, ako dosahovať lepšie výsledky v práci a ako končiť každý jeden deň s úsmevom na tvári a bez stresu. Predbehneš konkurenciu a zákazníci budú spokojní ako nikdy predtým.

Keď si prečítaš knižku Tajomstvo Produktivity a prejdeš cez bonusový materiál a tréning, ktorý dávam ku knihe úplne zdarma…

...garantujem ti, že objavíš nové poznatky, ktoré nenájdeš v žiadnej inej knihe alebo na internete, perspektívy, ktoré ti môžu pomôcť v osobnom rozvoji, alebo príklady, ktoré môžeš okamžite aplikovať do tvojho života, zamestnania, alebo firmy.

A ak sa ti z akéhokoľvek dôvodu kniha nebude páčiť a nevyrieši tvoj problém...

...len daj vedieť môjmu tímu rýchlym e-mailom na platby@zivotnaplno.sk a následne ti peniaze za nákup vrátime. 

Toto Je Mesačná Garancia

To znamená, že máš 30 dní na prečítanie knihy a vyskúšanie všetkých bonusov, kým sa rozhodneš, či ju považuješ za hodnotnú.

Nechcem byť ako všetci predajcovia a kníhkupectvá, ktorý ti predajú nejakú knihu z ktorej sa nič nenaučíš, ale vrátiť ju naspäť nemôžeš. 

Ja a môj tím fungujeme úplne naopak!

To, čo vidíš na tejto stránke, nájdeš aj v knihe. Preto viem, že to čo sa naučíš je neuveriteľne cenné.

A ak sa ti z akéhokoľvek dôvodu kniha nebude páčiť a nevyrieši tvoj problém, daj nám vedieť, aby sme ti mohli vrátiť peniaze. Toto je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Získaj Knihu Tajomstvo Produktivity + Všetky 4 Bonusy Iba za 4,99€

Získaj Knihu Tajomstvo Produktivity 
+ Všetky 4 Bonusy Iba za 4,99€

 • Digitálna kópia knihy Tajomstvo Produktivity
 • Úspešné Ráno
 • ​Maximálna Produktivita za 90 sekúnd
 • ​Produktívna Komunita
 • ​Efektívne Zhrnutie Knihy

Získaj všetko uvedené vyššie ešte dnes

Iba za 4,99€

Dostaneš digitálnu kópiu knihy Tajomstvo Produktivity, súbor pre tvoju elektronickú čítačku alebo tablet a všetky zahrnuté bonusy.

Lukáš Sabo

Pomáham podnikateľom, manažérom a riaditeľom zlepšiť produktivitu

Ďakujem, že čítaš až sem a obetuješ pár minút svojho cenného času.

Nechcem ťa už veľmi zdržiavať, takže budem veľmi stručný...

Od roku 2018 pomáham podnikateľom, manažérom a riaditeľom zlepšiť ich pracovnú produktivitu, efektivitu a výkonnosť.

Sám, ako podnikateľ viem aké náročné je niekedy pracovať na 110% a dosahovať tak nadpriemerné výsledky.

Je na nás kladený veľký tlak zo strany zákazníkov alebo nadriadených a veľmi dobre poznám ten pocit kedy by som najradšej hodil všetky papiere z okna a išiel si zacvičiť do fitka, alebo pozrieť film s rodinou.
Avšak niekedy jednoducho tú možnosť nemáme a musíme makať.

Ešte ako začínajúci podnikateľ som sa začal zaujímať o time management, efektivitu a prokrastináciu, keďže som svoj pracovný čas chcel využiť naozaj na maximum.

Prečítal som desiatky kníh a článkov, avšak keď som sa aj pokúsil implementovať rôzne tipy a stratégie do môjho života, nič nefungovalo.

Preto som experimentoval sám na sebe a vynašiel efektívnu metódou, o ktorú sa dnes delím s miliónmi Slovákov a Čechov.

Ak sa chceš o tejto metóde dozvedieť viac, kniha Tajomstvo Produktivity ti prezradí všetok môj know-how.

Ako spraviť za 2 hodiny viac ako ostatní za 8 

Ako som prestal používať rôzne aplikácie na produktivitu a riadiť sa článkami na internete moja pracovná efektivita sa mnohonásobne zlepšila.

Skoncoval som s prokrastináciou, začal som byť viacej organizovaný a mať vo veciach poriadok…

A dokonca som prestal odkladať dôležité veci na neskôr.

V práci dosahujem oveľa lepšie výsledky (kolegovia sa ma často pýtajú ako to je možné), stihnem spraviť viac roboty a zároveň pracovať dvakrát menej a ako bonus, každý jeden deň zaspávam s úsmevom na tvári a som spokojný s mojim progresom.

Teraz som konečne schopný užívať si kvalitný čas strávený s rodinou a priateľmi a dopriať si tak voľný čas na čítanie, koníčky a učenie sa nových zručností…

Za toto všetko vďačím jednoduchej metóde, s ktorou sa chcem s tebou podeliť. 

Celé 3 roky som pracoval na zdokonaľovaní tejto metódy a testoval, ktoré veci fungujú a ktoré sú naopak len zbytočná strata času.

Mal som možnosť spoznať svetovo úspešných podnikateľov a lídrov, ktorí sa so mnou podelili o ich tajomstvá a stratégie, ktoré používajú každý jeden deň, aby splnili požiadavky svojich zákazníkov a nadriadených.

Byť produktívny a pracovať efektívne ako Elon Musk  a zároveň nebyť robot je v dnešnej dobe naozaj neľahká úloha, s ktorou sa dá vysporiadať len ťažko.

Podnikatelia, manažéri a riaditelia, ktorým pomáham majú neskutočne veľa povinností a sú pracovne vyťažený.

Tým, že požiadaviek a nárokov je naozaj množstvo je bežné, že sa práci vyhýbajú a odkladajú ju na neskôr.

Nevedia sa jednoducho k tej robote dokopať.

A už keď sa k tomu aj dokopú, príde nejaký kolega alebo kamarát a vyruší ich počas produktívneho času.

Dôsledok toho je, že ich produktivita nesmierne klesá a dôležité rozhodnutia a pracovné činnosti sa posúvajú stále na neskôr a neskôr. Tým pádom si robotu musia zobrať domov a namiesto toho, aby strávili svoj voľný čas so svojou rodinou musia pokračovať v práci.

Našťastie tomuto všetkému je koniec, keďže moja rokmi overená metóda sa zameriava presne na tieto problémy a v mojej novej knihe Tajomstvo Produktivity ti presne ukáže krok za krokom, ako ich eliminovať.

Okrem iného v knihe objavíš, ako si udržať energiu počas celého dňa a splniť tak všetky termíny v rekordnom čase (áno aj bez pitia litrov kávy).

A taktiež sa naučíš, ako si naplánovať svoj deň, určiť si priority a ako sa stať produktívny a zároveň zostať človekom a nebyť robot.

Samozrejme, nemôžem sľúbiť, že keď si prečítaš Tajomstvo Produktivity, budeš akoby zázrakom dosahovať rovnaké výsledky ako ja alebo moji dlhoroční klienti. 

Môžem avšak sľúbiť, že objavíš užitočné poznatky, metódy a stratégie, ktoré môžeš okamžite implementovať do svojho života a pracovného prostredia...

...a zdvojnásobiť tak svoju produktivitu, zatiaľ čo pracovný deň skrátiť o polovicu.

Verím, že si užiješ čítanie knižky Tajomstvo Produktivity.

Keď ju dočítaš (alebo aj skôr), pošli mi email a daj mi vedieť, čo si o nej myslíš.

Vidíme sa vnútri,

Lukáš “Produktívny Maniak” Sabo

Knižka Tajomstvo Produktivity spoločne s ďalšími bonusmi bude na teba čakať dňa 01.01.2022. Ak sa ju však rozhodneš zakúpiť ešte dnes za zvýhodnenú cenu iba 4,99€, dostaneš náš špeciálny darček, ktorý budeme neskôr predávať za plnú sumu úplne zdarma.

Získaj Knihu Tajomstvo Produktivity + Všetky 4 Bonusy Iba za 4,99€

Dostaneš digitálnu kópiu knihy Tajomstvo Produktivity, súbor pre tvoju elektronickú čítačku alebo tablet a všetky zahrnuté bonusy.
Získaj knihu Tajomstvo Produktvity a všetky bonusy v predpredaji za zvýhodnenu predpredajovú cenu 4,99€ 19,99€
V PRÍPADE PROBLÉMOV ALEBO OTÁZOK NAPÍŠTE EMAIL NA ahoj@zivotnaplno.sk
Copyright © 2021 • zivotnaplno.sk • All Rights Reserved
This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.
Powered By ClickFunnels.com